HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
BYK Deri & Promosyon Hizmetleri uzun yıllar edindiği bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor. Kurulduğu günden itibaren Deri ve Metal Anahtarlık, Deri ve Suni Deri Ruhsat Kabı, Deri ve Suni Deri Özel Otomotiv Ürünleri, Araç Servis Çantaları, Tablet Kılıfları, Cep Telefonu Kılıfları, Powerbank Kılıfları, Otel ve Turizm Ürünleri, Menü Kabları, Ajanda, Sümen Takımları, Kalemlik, Cüzdan, Çanta ve birçok deri ve suni deri Promosyon Ürünlerinin imalatını yapmakta ve aynı zamanda Promosyon Ürünleri tedarik ve baskı konusunda hizmet veren şirketimiz, Promosyon saatler, Masa Üstü Ürünler, Promosyon Otomotiv Ürünleri (plaka altlığı ,oto kokusu, metal etiket), Promosyon Kalem , Çakmak, Promosyon Kişisel Ürünler, Promosyon Termos kupalar, Porselen Kupalar, tekstil ürünleri, vb. geniş ürün yelpazesi ve seçkin tedarikçi portföyü ile kendi deneyimlerini müşterilerinin isteği doğrultusunda kullanarak en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Promosyon sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir .Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan BYK Deri & Promosyon Hizmetleri gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
MİSYONUMUZ
Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda,
- Müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,
- Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak;
- Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
- Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak,
- Sürekli girişimci olmak,
- Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretmekonusundaki kararlılığının arkasında durmak,
- İnsana odaklı çalışmayı temel almak,
- Tüm kalite planlarını müşterimem nuniyetine dayandırmak,
- Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek,
- Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak...
VİZYONUMUZ
- Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.
- Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslar arası alanda belirleyici olmak.
- Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak.
- Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek .
- Hizmet süreçlerini belirlenen projeleri müşteri memnuniyetine dayalı olarak kalite standartlarında sürdürmek.
- Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir. İmalatını yapmakta olduğumuz ürünlerin birinci sınıf malzeme, sanatsal işçiliğimizle, en iyi fiyat garintisiyle zamanında eksiksiz teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkemizdir.

Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.
BYK Deri & Promosyon Hizmetleri
Telefon
:
0216 383 8 333
Faks
:
0216 383 83 33
Gsm
:
0539 777 32 32
Eposta
:
info@bykderipromosyon.com
Adres
:
Girne Mahallesi. Meriç Sokak. No: 4/B Maltepe / İSTANBUL
sizi ziyaret edelim
BÜLTEN